Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Turnajové šachy

Klasické kúsky Stauton so skladacími šachovnice predstavuje sekciu turnajové šach. Jednotlivé typy sa líšia výrobou hracej dosky a veľkostí šachových dielikov. Turnajové šach sú veľmi populárne vzhľadom k jej cene a klasickému vzhľadu. Profesionálny hráči používajú iba nerozkládací šachovej dosky, ktoré nájdete v sekcii šachovnice.

Profesionálni hráči na turnajoch využívajú iba drevené šachy a šachové figúrky tvaru Staunton. Nepoužívajú sa skladacie šach, ale iba nerozkládací drevené dosky. Produkty schválené spoločnosťou FIDE sú dosky s plochými plochami 55 mm a 58 mm (tournament no 5 a no 6) a figúrky 3,50 "and 3,75" (No 5 and No 6).

 • Turnajové šachy veľkosť 3
  -15%

  Turnajové šachy veľkosť 3

  Užite si kvalitný čas s našou elegantnou a praktickou šachovou sadou vhodnou pre hráčov všetkých úrovní. Jednoduchý a funkčný dizajn bez zbytočných ozdôb. Ideálne na stôl všetkých rozmerov pre pohodlnú hru.

 • Turnajové šachy veľkosť 4
  Obľúbené
  -5%

  Turnajové šachy veľkosť 4

  Nechajte, nech váš šachový zážitok žiari eleganciou a precíznosťou s našou turnajovou šachovou sadou. Venujte sa šachom plne a sústredene, bez rušivých prvkov či nepotrebného zdobenia. Zvoľte jednoduchosť.

 • Turnajové šachy veľkosť 5
  -6%

  Turnajové šachy veľkosť 5

  Prežite kvalitné chvíle s našou šachovou sadou, ktorá je elegantná a zároveň praktická. S jednoduchým a efektívnym dizajnom je vhodná pre hráčov na všetkých úrovniach a ideálna pre stôl stredných rozmerov.

 • Turnajové šachy veľkosť 6
  náš TIP
  -6%

  Turnajové šachy veľkosť 6

  Zažijte kvalitní okamžiky s naší minimalistickou šachovou sestavou v tradičním Staunton provedení. Tenhle typ je doporučován všem hráčům, nehledě na jeho schopnosti, díky jednoduchému designu si můžete vychutnat ničím nerušenou šachovou partii. Ideální na stůl větších rozměrů.

 • Turnajové šachy veľkosť 7
  -8%

  Turnajové šachy veľkosť 7

  Zamilujete si čas strávený s naší praktickou šachovou sadou, vhodnou pro hráče všech úrovní. Šachovnice větších rozměrů, ideální na vetší plochy. Je vhodná pro domácí hraní, trénování či jako dárek.

 • Turnajové šachy veľkosť 8
  -8%

  Turnajové šachy veľkosť 8

  Užijete si hodiny strávené s naší praktickou šachovou sadou, která uspokojí amatéra či profesionála. Díky větším rozměrům a provedení budete mít vždy skvělý přehled o hře. Šachovnice je tmavě hnědé barvy.

 • Drevené klasické šachy
  Obľúbené
  doprava zadarmo

  Drevené klasické šachy klasické figúrky

  Ručne vyrábané drevené šachy majú pekný klasický dizajn šachových figúrok. Hlavným rozdielom oproti figúrkam Staunton je v štíhlosti daných figúrok. Šachovnica je lakovaná s notáciou, veľkosť šachu je štandardná na stôl. Šachovnica je skladací, figúrky vložíte do zásobníka.

 • Drevené šachy Turnik
  -11%

  Drevené šachy Turnik

  Celodřevěné šachy s dřevenými figurkami je Ideální dárek pro každého. Šachy jsou v pěkném provedení na trénování šachových partií či hraní šachové hry. Cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Staunton.

 • Turnajové šachy velikost 5 - WENGE

  Turnajové šachy velikost 5 - WENGE

  Šachovnice je vyrobena z velmi luxusního tropického dřeva WENGE. Tato luxusní šachová sada je dodávaná s alfanumerickým značením a figurkami Staunton. Po domluvě lze tyto figurky vyměnit i za jiné.

 • Dřevěné šachy Classic malé

  Dřevěné šachy Classic malé print

  Dřevěné malé šachy Classic jsou cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Stauntonek.

 • Dřevěné šachy Classic malé

  Dřevěné šachy Classic malé modré

  Dřevěné malé šachy Classic jsou cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Stauntonek.

 • Šachový set DGT
  náš TIP

  Šachový set DGT bez šachových hodin

  Šachový set DGT box hnědý obsahuje dvojitě složenou šachovnici, kvalitní plastové šachové figurky DGT - které jsou zatížené s výškou krále 86 mm. Šachovnice je vyrobena z laminované lepenky a má čtvercový rozměr 50x50mm.

 • Drevené klasické šachy
  Obľúbené
  doprava zadarmo

  Drevené klasické šachy Český klubový originál

  Ručne vyrábané drevené šachy majú pekný klasický dizajn šachových figúrok. Hlavným rozdielom oproti figúrkam Staunton je v štíhlosti daných figúrok. Šachovnica je lakovaná s notáciou, veľkosť šachu je štandardná na stôl. Šachovnica je skladací, figúrky vložíte do zásobníka.

 • Turnajové plastové šachy s vinylovou šachovnici

  Turnajové plastové šachy s vinylovou šachovnici

  Kvalitní rolovací vinylová šachovnice 50x50 cm s alfanumerickým značením včetně plastových figurek Staunton č.6. Jedná se o poctivou výrobu šachovnice a figurek z certifikovaného materiálu. Vyrobeno v EU

 • Turnajové plastové šachy s plastovou šachovnicí

  Turnajové plastové šachy s plastovou šachovnicí

  Kvalitní plastová šachovnice 52x52 cm s alfanumerickým značením včetně plastových figurek Staunton č.6. Jedná se o poctivou výrobu šachovnice a figurek z certifikovaného materiálu. Vyrobeno v EU

 • Dřevěná šachová souprava DGT
  -25%

  Dřevěná šachová souprava DGT

  Dřevěná šachová souprava pod značkou DGT. Jedná se o šachovou desku z Ořechu a kvalitních figurek  Staunton. Šachy patří mezi luxusnější šachový kousek.

 • Dřevěné šachy Judit Polgar + 2 dámy
  doprava zadarmo

  Dřevěné šachy Judit Polgar + 2 dámy

  Šachy, které vybrala Judit Polgar. Obsahují její vlastní autogram - jedná se o velmi luxusní šachovnici s figurkami. Figurky jsou zatížené a dobře drží na šachovnici. Judit Polgar je považována za nejlepší šachistku všech dob. Sestava obsahuje šachovnici, figurky + dřevěnou krabičku.

 • Sme priami dovozcovia od výrobcu Z výrobne priamo k vám
 • Prémiová kvalita produktov dbáme na kvalitu produktov
 • 100% spokojnosť overené zákazníkmi, heureka.cz
 • Zákaznícky servis Urobíme všetko pre vašu spokojnosť
Naposledy kúpil / a Petra Turnajové šachy veľkosť 4