Turnajové šachy

Klasické kúsky Stauton so skladacími šachovnice predstavuje sekciu turnajové šach. Jednotlivé typy sa líšia výrobou hracej dosky a veľkostí šachových dielikov. Turnajové šach sú veľmi populárne vzhľadom k jej cene a klasickému vzhľadu. Profesionálny hráči používajú iba nerozkládací šachovej dosky, ktoré nájdete v sekcii šachovnice.

najpredávanejšie

 • Turnajové šachy veľkosť 3
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 3

  Užite si kvalitný čas s našou elegantnou a praktickou šachovou sadou vhodnou pre hráčov všetkých úrovní. Jednoduchý a funkčný dizajn bez zbytočných ozdôb. Ideálne na stôl všetkých rozmerov pre pohodlnú hru.

 • Turnajové šachy veľkosť 4
  Obľúbené
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 4

  Nechajte, nech váš šachový zážitok žiari eleganciou a precíznosťou s našou turnajovou šachovou sadou. Venujte sa šachom plne a sústredene, bez rušivých prvkov či nepotrebného zdobenia. Zvoľte jednoduchosť.

 • Turnajové šachy veľkosť 5
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 5

  Prežite kvalitné chvíle s našou šachovou sadou, ktorá je elegantná a zároveň praktická. S jednoduchým a efektívnym dizajnom je vhodná pre hráčov na všetkých úrovniach a ideálna pre stôl stredných rozmerov.

 • Turnajové šachy veľkosť 6
  náš TIP
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 6

  Zažijte kvalitní okamžiky s naší minimalistickou šachovou sestavou v tradičním Staunton provedení. Tenhle typ je doporučován všem hráčům, nehledě na jeho schopnosti, díky jednoduchému designu si můžete vychutnat ničím nerušenou šachovou partii. Ideální na stůl větších rozměrů.

 • Turnajové šachy veľkosť 7
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 7

  Zamilujete si čas strávený s naší praktickou šachovou sadou, vhodnou pro hráče všech úrovní. Šachovnice větších rozměrů, ideální na vetší plochy. Je vhodná pro domácí hraní, trénování či jako dárek.

 • Turnajové šachy veľkosť 8
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy veľkosť 8

  Užijete si hodiny strávené s naší praktickou šachovou sadou, která uspokojí amatéra či profesionála. Díky větším rozměrům a provedení budete mít vždy skvělý přehled o hře. Šachovnice je tmavě hnědé barvy.

 • Turnajové šachy velikost 4 - WENGE
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy velikost 4 - WENGE

  Dřevěné turnajové šachy WENGE - jsou vyrobeny z kvalitního dřeva wenge. Šachovnice má tmavě hnědou barvu a figurky jsou ve vzoru Staunton. Rozměr je ideální na stůl ke hraní šachové partie nebo analýze šachové hry.

 • Turnajové šachy velikost 4 - Printed
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy velikost 4 - Printed

  Dřevěné značkové šachy Turnajové - Printed velikost 4. Vhodné na šachovou hru a analýzy partií. Ideální velikost na stůl.

 • Turnajové šachy velikost 4 - Ořech
  doprava zadarmo
  -12%

  Turnajové šachy velikost 4 - Ořech

  Dřevěné značkové turnajové šachy od firmy BHB. Šachovnice je z ořechového dřeva. Ořech je velmi kvalitní dřevo. Figurky jsou ve vzoru Staunton. Rozměr je ideální na stůl ke hraní šachové partie nebo analýze šachové hry.

 • Drevené šachy Turnik
  doprava zadarmo
  -11%

  Drevené šachy Turnik

  Celodřevěné šachy s dřevenými figurkami je Ideální dárek pro každého. Šachy jsou v pěkném provedení na trénování šachových partií či hraní šachové hry. Cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Staunton.

 • Dřevěné šachy Classic malé
  doprava zadarmo

  Dřevěné šachy Classic malé modré

  Dřevěné malé šachy Classic jsou cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Stauntonek.

 • Dřevěné šachy Classic malé
  doprava zadarmo

  Dřevěné šachy Classic malé print

  Dřevěné malé šachy Classic jsou cenově dostupné s alfanumerickým značením. Figurky jsou ve stylu Stauntonek.

 • Šachový set DGT
  náš TIP
  doprava zadarmo

  Šachový set DGT bez šachových hodin

  Šachový set DGT box hnědý obsahuje dvojitě složenou šachovnici, kvalitní plastové šachové figurky DGT - které jsou zatížené s výškou krále 86 mm. Šachovnice je vyrobena z laminované lepenky a má čtvercový rozměr 50x50mm.

 • Turnajové šachy velikost 4 - Palisandr
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy velikost 4 - Palisandr

  Elegantní dárek pro šachistu nebo ideální herní zážitek? S šachovnici vyrobenou z exotického vzácné dřeviny Palisandr neuděláte chybu.  Šachovnice o velikosti 38x38 cm poskytuje dostatek místa pro hru, ale zároveň není tak velká, aby byla nepohodlná pro hráče.

 • Turnajové plastové šachy s vinylovou šachovnici
  doprava zadarmo

  Turnajové plastové šachy s vinylovou šachovnici

  Kvalitní rolovací vinylová šachovnice 50x50 cm s alfanumerickým značením včetně plastových figurek Staunton č.6. Jedná se o poctivou výrobu šachovnice a figurek z certifikovaného materiálu. Vyrobeno v EU

 • Turnajové plastové šachy s plastovou šachovnicí
  doprava zadarmo

  Turnajové plastové šachy s plastovou šachovnicí

  Kvalitní plastová šachovnice 52x52 cm s alfanumerickým značením včetně plastových figurek Staunton č.6. Jedná se o poctivou výrobu šachovnice a figurek z certifikovaného materiálu. Vyrobeno v EU

 • Turnajové šachy velikost 5 - WENGE
  doprava zadarmo

  Turnajové šachy velikost 5 - WENGE

  Šachovnice je vyrobena z velmi luxusního tropického dřeva WENGE. Tato luxusní šachová sada je dodávaná s alfanumerickým značením a figurkami Staunton. Po domluvě lze tyto figurky vyměnit i za jiné.

 • Dřevěná šachová souprava DGT
  doprava zadarmo

  Dřevěná šachová souprava DGT

  Dřevěná šachová souprava pod značkou DGT. Jedná se o šachovou desku z Ořechu a kvalitních figurek  Staunton. Šachy patří mezi luxusnější šachový kousek.

 • Dřevěné šachy Judit Polgar + 2 dámy
  doprava zadarmo

  Dřevěné šachy Judit Polgar + 2 dámy

  Šachy, které vybrala Judit Polgar. Obsahují její vlastní autogram - jedná se o velmi luxusní šachovnici s figurkami. Figurky jsou zatížené a dobře drží na šachovnici. Judit Polgar je považována za nejlepší šachistku všech dob. Sestava obsahuje šachovnici, figurky + dřevěnou krabičku.

Profesionálni hráči na turnajoch využívajú iba drevené šachy a šachové figúrky tvaru Staunton. Nepoužívajú sa skladacie šach, ale iba nerozkládací drevené dosky. Produkty schválené spoločnosťou FIDE sú dosky s plochými plochami 55 mm a 58 mm (tournament no 5 a no 6) a figúrky 3,50 "and 3,75" (No 5 and No 6).

 • Sme priami dovozcovia od výrobcu Z výrobne priamo k vám
 • Prémiová kvalita produktov dbáme na kvalitu produktov
 • 100% spokojnosť overené zákazníkmi, heureka.cz
 • Zákaznícky servis Urobíme všetko pre vašu spokojnosť
Naposledy kúpil / a Petra Jedľa apeninská zasnežená