Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

 • Elektronický dvouřádkový terč Bull's Flash

  Elektronický dvouřádkový terč Bull's Flash

  Flash je elegantný elektronický terč so štyrmi LED displejmi, vhodné pre 1-4 hráčov alebo 2-4 tímy. Terč Bull's Flash je naprogramovaný hlasom legendárneho Russa Braya, známeho ako 'The Voice' z Professional Darts Corporation. Obsahuje 6 šípok a 40 soft hrotov.

 • Elektronický terč Bull's Dartforce
  doprava zadarmo

  Elektronický terč Bull's Dartforce

  Dartforce je vysoko kvalitný elektronický terč s desiatimi LED displejmi. Vhodný až pre 16 hráčov alebo 2-8 tímov s mnohými funkciami vr. aktívneho asfaltu. Originálna turnajová veľkosť - dvojriadkový segment vr. originálneho Bull's Eye.

 • Elektronický třířádkový terč Bull's Matchpoint

  Elektronický třířádkový terč Bull's Matchpoint

  Bull's Matchpoint je elektronický terč pro začátečníky s LCD displejem na baterie.

 • Elektronický terč Master Choice 3

  Elektronický terč Master Choice 3

  27 vzrušujících her s 202 variacemi, kybernetické hry až s pěti úrovněmi, dva LED displeje s automatickým zobrazováním skóre, dva LED displeje na kriket, zvukové efekty, unikátní režim spánku a buzení. Terč má široké okruží a je určen pro 1 - 8 hráčů. Balení obsahuje 12 kusů softových šipek a adaptér.

 • Elektronický terč Bull's Delta IV
  -7%

  Elektronický terč Bull's Delta IV

  Terč Delta IV, patří mezi doporučované elektronické terče s devíti LED displeji. Jedná se o dvouřádkový segment a může na něm hrát až 16 hráčů nebo 2-8 týmů. Má v sobě 38 různých her a 130 herních variant.  

 • Elektronický terč Bull's Lightning

  Elektronický terč Bull's Lightning

  Elektronický terč Bull's Lightning je elegantný terč umiestnený v kabinete so štyrmi LED displejmi a s hlasom RUSS BRAY pre 1-8 hráčov/2-4 tímy. Automatické skóre, vypínanie, zvuky. Rozmery: 45x41 cm v uzavretom stav, 45x85 cm v roloženom stave. Ideálne pre zábavu a tréning.

 • Elektronický terč Bull's Scorpy
  -8%

  Elektronický terč Bull's Scorpy

  Elektronický terč Bull's Scorpy predstavuje vynikajúcu voľbu pre hráčov šípok s vyššími ambíciami, či už sa jedná o zapálených amatérov alebo poloprofesionálov. S jeho turnajovými rozmermi, ktoré zahŕňajú dvojradové segmenty a autentické turnajové stredy (Bull's Eye), poskytuje tento terč reálny zážitok z hry a umožňuje hráčom zdokonaľovať svoje zručnosti v podmienkach, ktoré sa blížia profesionálnym turnajom.

 • Elektronický terč Echowell DC 100 - Terč Echowell DC 100

  Elektronický terč Echowell DC 100 - Terč Echowell DC 100

  Elektronický terč Echowell DC 100 je oblíbený mezi příležitostnými a začínajícími hráči šipek. Na terči lze zvolit jednu ze 153 herních variant vyplívajících z 20 základních her, určeno až pro 8 hráčů.

 • Elektronický terč Harrows Electro Series 3 - Terč Electro 3
  -10%

  Elektronický terč Harrows Electro Series 3 - Terč Electro 3

  Elektro Series 3 nabízí 26 oblíbených her a 185 herních variací včetně hry jednoho hráče proti počítači. Terč funguje pouze na baterky, které nejsou součástí balení.

 • Elektronický terč Narvi - Spokey

  Elektronický terč Narvi - Spokey

  Perfektní zábava pro všechny věkové kategorie změní i ty nejnudnější společné sedánky na soutěžení plné rivality a dobré energie. A díky těmto nezapomenutelným okamžikům jsme vyrobili model NARVI. Je to záruka vysoké kvality a ještě lepší zábavy.

 • Elektronický terč Echowell DC 88 - Terč Echowell DC 88

  Elektronický terč Echowell DC 88 - Terč Echowell DC 88

  Elektronický terč Echowell DC 88 je moderní terč určený pro 1 - 8 hráčů. Terč má přehledný LCD displej, jednoduché ovládání a zvukové efekty. Hráči si mohou vybrat ze 125 herních variant 16 základních her.

 • Sme priami dovozcovia od výrobcu Z výrobne priamo k vám
 • Prémiová kvalita produktov dbáme na kvalitu produktov
 • 100% spokojnosť overené zákazníkmi, heureka.cz
 • Zákaznícky servis Urobíme všetko pre vašu spokojnosť
Naposledy kúpil / a Petra Turnajové šachy veľkosť 4