Diamantové maľovanie podľa čísel

Vyskúšajte diamantové maľovanie podľa čísel a staňte sa tak skutočným tvorcom bez študovania nezáživné teórie. Vytvorte si svoj vlastný profesionálny obraz. Diamantové maľovanie je nový pohlcujúci smer v kreatívnej tvorbe. U diamantového maľovanie maľujete obraz pomocou sadenie farebných plastových Diamantíky na lepivý podklad. Lepivý podklad (plátno), je osadené malými symbolmi. Tieto symboly reprezentujú konkrétnu farbu diamantu. Maľovanie spočíva v tom, že tieto Diamantíky dosadzujete na vopred určenom mieste a tým si vytvoríte vlastnoručné obraz, z ktorého budete mať určite radosť.

najpredávanejšie

Nový pohlcujúce smer v kreatívnej tvorbe. Diamantové maľovanie spočíva v usporiadaní obrazu podľa konktrétního vzoru pomocou diamantových akrylových kryštálov.

Vytvorenie obrázkov nie je ťažké ani pre začiatočníkov. Dokončenú prácu môžete použiť pre výzdobu interiéru, alebo darovať ako originálny darček vaším blízkym.

Obrázok vytvárate na podobnom princípe ako mozaika. Postupne sa pred vami začne tvoriť obrat a stáva sa tak krásnu trojrozmernú prác. Trblieta sa, leskne sa a obsahuje veľa farieb.

Pri skladaní sa zbavíte stresu a napätia. Ide o relaxačné tvorbu u ktorej sa uvoľníte a z výsledku budete nadšení.

  • Sme priami dovozcovia od výrobcu Z výrobne priamo k vám
  • Prémiová kvalita produktov dbáme na kvalitu produktov
  • 100% spokojnosť overené zákazníkmi, heureka.cz
  • Zákaznícky servis Urobíme všetko pre vašu spokojnosť