O nás

Sme česká firma s českými koreňmi

Naša firma existuje od roku 2013, za tú dobu máme dostatok skúseností, aby sme Vám poskytli plnohodnotý servis a bezproblémový nákup. Internetový obchod zanapo.sk sme spustili v roku 2020. Firma sídli v Ostrave. Sklady máme v Bohumíne, kde si môžete daný tovar aj vyzdvihnúť. Teraz sa jedná len o výdajné miesto. Je nutné vykonávať objednávku cez internetový e-shop, aby sme vám tam mohli daný tovar pripraviť.

Naším hlavné zameraním je predaj turnajových společených hier. Predovšetkým sa jedná o šachy (drevené šachy, turnaové šachy či profesionálne drevenej šachovnice). Ako doplnok k predaju ponúkame umelé vianočné stromčeky a vianočné banky. Zameriava sa na kvalitné výrobcu za zodpovedajúcu cenu. Produkty odoberáme priamo od výrobcov. V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť výrobu podľa vášho želania.

Dbáme na kvalitu našich výrobkov, popisky neustále vylepšujeme vrátane fotiek. Robíme všetko pre to, aby váš nákup bol čo najpohodlnejší. Šach, vianočné banky a vianočné stromčeky sa vyrábajú ručne, nie strojovo - každý kúsok je preto originálny. Neustále u nás zlepšujeme rýchlosť doručenia tovaru, je to pre nás zásadná aby ste produkt mali doma nasledujúce alebo ešte vo dne nákupu.

Hlavným cieľom nášho e-shopu je ponúknuť Vám zákazníkom, kvalitný produkt za rozumnú cenu, luxusné zákaznícky servis a čo najrýchlejšie doručenie priamo k vám domov alebo na odberné miesta.